infolinia: +48 (56) 686 70 87

Rozdzielacz ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Profil 40x40x1,5 [mm] z przepływomierzami i zaworami termostatycznymi.

nr katalogowy

Rozdzielacz:  stal nierdzewna kwasoodporna Nr 1.4301, AISI 304

Wymiary: profil ze stali nierdzewnej kwasoodpornej 40x40x1,5 [mm]

Podłączenia: 1″ GW po obu stronach z korkiem

Zasilanie: przepływomierz 0,5-5 l/min

Powrót: zawory termostatyczne, połączenie gwintowe M30x1,5mm do podłączenia siłowników, ręczne pokrętła (Kvs 2,75)

Podłączenia: nypel (łącznik) 3/4″ wg normy EUR w odstępach 50mm, zawór odpowietrzający – spustowy automatyczny


cena za 1 szt.

zaloguj się, żeby zobaczyć cenę
Wyczyść

Rozdzielacz:  stal nierdzewna kwasoodporna Nr 1.4301, AISI 304

Wymiary: profil ze stali nierdzewnej kwasoodpornej 40x40x1,5 [mm]

Podłączenia: 1″ GW po obu stronach z korkiem

Zasilanie: przepływomierz 0,5-5 l/min

Powrót: zawory termostatyczne, połączenie gwintowe M30x1,5mm do podłączenia siłowników, ręczne pokrętła (Kvs 2,75)

Podłączenia: nypel (łącznik) 3/4″ wg normy EUR w odstępach 50mm, zawór odpowietrzający – spustowy automatyczny

Dane techniczne

Rozdzielacz:  stal nierdzewna kwasoodporna Nr 1.4301, AISI 304

Wymiary: profil ze stali nierdzewnej kwasoodpornej 40x40x1,5 [mm]

Podłączenia: 1″ GW po obu stronach z korkiem

Zasilanie: przepływomierz 0,5-5 l/min

Powrót: zawory termostatyczne, połączenie gwintowe M30x1,5mm do podłączenia siłowników, ręczne pokrętła (Kvs 2,75)

Podłączenia: nypel (łącznik) 3/4″ wg normy EUR w odstępach 50mm, zawór odpowietrzający – spustowy automatyczny

 

 

TYP SymbolWymiar A [mm]Wymiar B [mm]
TRPP-NA 2330155
TRPP-NA 3330205
TRPP-NA 4330255
TRPP-NA 5330305
TRPP-NA 6330355
TRPP-NA 7330405
TRPP-NA 8330455
TRPP-NA 9330505
TRPP-NA 10330555
TRPP-NA 11330605
TRPP-NA 12330655
TRPP-NA 13330705

Trek TRPP Premium Trek TRPP Premium 2 Trek TRPP Premium 3 Trek TRPP Premium 4 Trek TRPP Premium 5 Trek TRPP Premium 6 Trek TRPP Premium 7 Trek TRPP Premium 8 Trek TRPP Premium 9 Trek TRPP Premium 10 Trek TRPP Premium 11 Trek TRPP Premium 12

Produkty z tej kategorii

 

Rozdzielacz ze stali nie...


WIĘCEJ

Szafka do rozdzielacza z...


WIĘCEJ

Szafka do rozdzielacza z...


WIĘCEJ

Szafka do rozdzielacza z...


WIĘCEJ

Szafka do rozdzielacza z...


WIĘCEJ